SM w Gostyniu

plakat baranek
Mamy przyjemność poinformować, że od dziś, tj. 16 marca ruszyła sprzedaż gostyńskich baranków wielkanocnych.


Gostyński baranek wykonany jest z masła (83% tłuszczu). Waga netto wynosi 70 gramów. Oryginalnego baranka poznacie Państwo po tym, że jest zapakowany w specjalne plastikowe opakowanie, na którym wytłoczone jest nasze logo – gostyńska krówka oraz naklejona jest jasnozielona metka z informacją o produkcie.

Baranki dostępne są w Gostyniu, Lesznie, Poznaniu i okolicach kilkudziesięciu kilometrów, Warszawie i Trójmieście. Można je nabyć w sieci sklepów Selgros, Polomarket, Piotr i Paweł, Makro oraz w wybranych placówkach E.Leclerc.

Miejsca, w których są dostępne baranki, w części pokrywają się z placówkami, w których znajdziecie Państwo nasze pozostałe produkty, dlatego zachęcamy do skorzystania z mapy, która ułatwi sprawdzenie ich dostępności: https://www.facebook.com/SMGostyn/app_1454361988135798

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek