SM w Gostyniu

21 lutego w Gostyniu odbył się po raz pierwszy Fitness Festiwal. Wydarzenie zostało zorganizowane w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Gostyniu.

Na uczestników czekało 5 godzin sportowych atrakcji. Organizatorzy przygotowali zajęcia taneczne, fitness, nowoczesne formy gimnastyki. Odbyły się również pokazy odzieży sportowej oraz wystąpiła Grupy Tańca Współczesnego Homo Saltans i Ev-Dance Plus. Uczestnicy festiwalu mogli skorzystać również z konsultacji z dietetykiem oraz lekarzem. Każdy mógł wziąć udział we wszystkich przygotowanych blokach tematycznych. Wierzcie lub nie, ale byli tacy, którzy mieli tyle energii, że wzięli udział w niemal wszystkich zajęciach!

Harmonogram zajęć podczas festiwalu:
  • blok I - Low Dance Aerobik,
  • blok II - Afro Brasil,
  • blok III – Zumba,
  • blok IV – Spinning,
  • blok V - ABT & Body Ball,
  • blok VI - zajęcia ze sztangami Body Pump,
  • blok VII – Crossfit.
Organizatorami festiwalu są: Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu, Szkoła Tańca Desperado, Klub Sportowy Sporty Walki Gostyń.
Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu jest jednym ze sponsorów wydarzenia. Po wysiłku fizycznym można było uzupełnić energię, próbując naszych produktów.

Mamy nadzieję, że Fitness Festiwal zagości na stałe w gostyńskim kalendarzu imprez. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Pełną fotorelację znajdziecie tutaj. Zainteresowani mogą obejrzeć również relację video.

View the embedded image gallery online at:
http://smgostyn.pl/pl/news/261-fitness-festival#sigProIdce8ca807b3

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek