SM w Gostyniu

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w naszym przedświątecznym konkursie! Jak każde święta, także Wielkanoc wymaga przygotowań, nie tylko tych duchowych, ale również kulinarnych.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć i przepisów na świąteczne smakołyki. Zgłoszenia należy umieszczać w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage'u na Facebooku. Prosimy o oznaczanie swoich komentarzy ze zgłoszeniem konkursowym, wskazanymi w regulaminie hasztagami. Zwiększy to szanse na wygraną. Jury wybierze spośród wszystkich nadesłanych prac 3 najlepsze przepisy oraz dodatkowo spośród komentarzy z najczęściej pojawiającym się hasztagiem, wybierze kolejne 3 najlepsze prace, a więc szanse na wygraną są podwójne!

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie, a także do świątecznych zakupów w naszym sklepie online. Do końca marca czekają na Państwa promocyjne ceny.

konkurs wielkanoc

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek