SM w Gostyniu

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż nasz produkt Masa Krówkowa Kajmak został wyróżniony podczas tegorocznych dożynek powiatowych na Świętej Górze. Jesteśmy zaszczyceni, że nagroda „Dobre Smaki Powiatu” trafiła właśnie do nas.

Wydarzenie miało miejsce 15 sierpnia i zebrało ogromne tłumy. Główną rolę odegrały muzyka oraz jedzenie. O otrzymaniu nagrody dla Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu zdecydowali mieszkańcy. Z tego powodu jesteśmy szczególnie usatysfakcjonowani, gdyż to właśnie na opinii naszych klientów zależy nam najbardziej. Głosowanie na „Dobre Smaki Powiatu” odbyło się na łamach lokalnej gazety „Życie Gostynia”.

Wyróżnienie to dało nam kolejny zastrzyk energii i pozytywnych emocji, co na pewno przełoży się na dalszą pracę. Certyfikat bowiem już zajął honorowe miejsce w naszym zakładzie, aby przypominał nam, że wysiłek i serce jakie wkładamy w wykonanie naszych wyrobów jest doceniane.

Dziękujemy!

dobre smaki big

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek