SM w Gostyniu

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne w naszym życiu są życzliwość, szacunek, tolerancja, przyjaźń i stosowanie zwrotów grzecznościowych. W związku z tym 2 grudnia nasza maskotka Krówka Spółdzielni Mleczarskiej razem ze swoimi kolegami Clownem Życzliwkiem i Myszką Miki odwiedzili Szkołę Podstawową Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi.

Zabawa wydawała się nie mieć końca, gdyż nie brakowało atrakcji. Sprzyjały temu wspólne tańce i dobre słowa, które tego dnia przybrały szczególną wartość. Jak na Święto Życzliwości przystało uśmiech tego dnia, nikomu nie schodził z twarzy. Każdy z uczniów, a także całe Grono Pedagogiczne otrzymali symboliczną postać Krówki na upamiętnienie tego wydarzenia.

Szczególne podziękowania należą się P.H. Kasperskiej za zaangażowanie i trud w zorganizowaniu w SP1 tak wspaniałego i radosnego Dnia Życzliwości.

Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję uczestniczyć w podobnych, równie szlachetnych inicjatywach.

View the embedded image gallery online at:
http://smgostyn.pl/pl/news/279-dzien-zyczliwosci#sigProId7c7cb3d46c

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek