SM w Gostyniu

18 maja obchodziliśmy Dzień Pieczenia, a 26 maja obchodzić będziemy Dzień Matki. Chcąc uczcić obie te okazje, przygotowaliśmy konkurs dla sympatyków naszej marki!

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie ogłosiliśmy konkurs na najlepszy wypiek na Dzień Mamy! Pod postem konkursowym należy zamieścić przepis wraz ze zdjęciem wypieku, który zamierzacie przygotować dla swojej mamy. Jedynym warunkiem jest to, że przepis na deser czy inny słodki smakołyk powinien zawierać, co najmniej jeden z naszych produktów. Poza tym, inwencja twórcza należy do Was! To Wy najlepiej wiecie co lubią Wasze mamy i z czego ucieszą się najbardziej!

Zachęcamy do wspólnej zabawy! Jury wybierze 6 przepisów, które uzna za najlepsze i najbardziej dostosowane do okazji. Nagrodzimy je zestawami naszych produktów.

Regulamin konkursu. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 5 czerwca.


Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek