SM w Gostyniu

Magdalena Wróbel i Marek Franus to szczęściarze, którzy wygrali w loterii „Kawa z mlekiem zagęszczonym”.


Minione lato miało smak kawy z mlekiem, a to dzięki loterii "Kawa z mlekiem zagęszczonym", którą prowadziła Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu wraz z Poznańską Palarnią Kawy Astra. Rozpowszechnieniu zabawy sprzyjał cykl imprez plenerowych prowadzonych przez Roberta Rozmusa. Gwiazda w towarzystwie gostyńskich maskotek odwiedziła 12 miejscowości, w których odbywały się rodzinne festyny.

Dobry humor i wszechobecna kawa z mlekiem sprzyjały zachęcały do wzięcia udziału w loterii. Uczestnicy imprez doskonale wiedzieli, że przy zakupie produktów Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu lub Poznańskiej Palarni Kawy Astra warto pozostawić paragon, który stawał się automatycznie cennym losem. Paragon wystarczyło zarejestrować na dedykowanej stronie, aby wziąć udział w loterii. A było o co walczyć - nagrodę główną stanowiły dwa auta Toyota Aygo. 

7 listopada na terenie gostyńskiej spółdzielni mleczarskiej dwoje laureatów otrzymało kluczyki do swoich samochodów. Nagrody wręczył sam prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu - Grzegorz Grzeszkowiak. 

 

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek