SM w Gostyniu

W niedzielę 8 czerwca 2014 roku punktualnie o godz. 18.00 na stronie www.rynek.gostyn.pl rozpoczął się „Mleczny Konkurs Internetowy”. Współzawodnictwo polegało na udzieleniu prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe, które wraz z formularzem konkursowym pojawiły się na stronie internetowej www.rynek.gostyn.pl. Łącznie wpłynęły 373 odpowiedzi. Komisja konkursowa przeanalizowała nadesłane odpowiedzi pod kątem prawidłowości oraz zgodności z regulaminem. Skontrolowano dokładny czas nadejścia korespondencji elektronicznej na serwer pocztowy gostyn.pl. Na tej podstawie ustalona została lista osób, które otrzymają zestawy upominkowe ufundowane przez Organizatorów. Są to (w kolejności alfabetycznej): Piotr Frąckowiak, Karina Kamilska, Beata Kaźmierczak, Patrycja Tatarynowicz, Danuta Zbieralska.

Dla porządku podajemy prawidłowe odpowiedzi: 1b, 2b, 3c.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i poświęcony na to czas. Zwycięzcy konkursu w nagrodę otrzymują zestaw upominków. Jednocześnie wszystkich uczestników konkursu przepraszamy za problemy natury technicznej, które okresowo występowały podczas trwania konkursu.

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek