W dniach 10-11.05 2019 odbyła się 6. edycja ultramaratonu GWiNT, w którym są do wyboru 3 dystanse: 55 km, 110 km oraz 100 mil.
Trasa przebiegała po malowniczych terenach środkowozachodniej części Wielkopolski.
Udział w tym biegu wziął nasz pracownik Krzysztof Matyśkiewicz na dystansie 55 km. Trudności, na które napotykał na trasie rekompensowali mu pozostali uczestnicy zawodów, którzy rozpoznając logo na koszulce z entuzjazmem wspierali gostyńską krówkę. Również wsparcie kolegów sprawiło, że bieg ukończył w dobrym nastroju snując kolejne wyzwania na przyszły rok – może 110 km 🙂
Jesteśmy dumni z takiego reprezentanta i życzymy powodzenia!
Zobacz także
Z radością przedstawiamy nasz nowy nabytek — innowacyjny kocioł parowy, który właśnie zasilił nasz Zakład w Gostyniu.
Dużym zainteresowaniem cieszy się nasze stoisko na Targach Polagra 2022 w Poznaniu.
Znajdziecie nas w hali nr 5. Stoisko 24. Zapraszamy!
Mleko zagęszczone niesłodzone Gostyńskie Light 500g TPA.Tylko 2,5% tłuszczu – jeszcze lżejsze, a nadal pełne smaku!Idealne do kawy, deserów i codziennego użytku. Spróbuj już dziś!