Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na jedną z największych lokalnych imprez plenerowych – Dzień Mleka, organizowany przez naszą Spółdzielnię.
Tegoroczna edycja odbędzie się 19 czerwca 2016 roku. Wydarzenie rozpocznie Mleczny Bieg przełajowy, który startuje już o godzinie 13:00. Więcej informacji i możliwość zapisów tutaj. Jak co roku, będziemy także bić rekord na największy wafel kajmakowy! Dzień Mleka uświetni występ gwiazdy wieczoru – zespół Varius Manx z wokalistką Kasią Stankiewicz.
Tak prezentuje się szczegółowy harmonogram Dnia Mleka 2016:
Dodatkowe atrakcje:
1. Konkursy i zabawy plastyczne.
2. Wystawa prac plastycznych.
3. Degustacja produktów SM w Gostyniu: Mleczny Ogródek i Cukierenka z Krówką.
4. Szczudlarz.
5. Pokazy baristy (różne rodzaje kawy z mlekiem).
6. Wzgórze zamkowe:
– konkurencje sportowe prowadzone przez OSiR w Gostyniu 14:00 – 17:00,
– dmuchane zamki i inne atrakcje dla dzieci 15:00 – 19:00.
Zobacz także
Pan Czesław Siekierski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Pan Andrzej Grzyb – Poseł na Sejm Gośćmi w Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu – krajowego lidera produkującego mleka zagęszczone!
Chcemy Was serdecznie zaprosić do udziału w Turnieju Piłki Nożnej Zakładów Pracy, który sponsorujemy!