Mikołajki na lodowisku

Mamy przyjemność poinformować, iż Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu jest oficjalnym partnerem otwarcia sezonu na gostyńskim lodowisku.

Zapraszamy wszystkich spragnionych zimowych emocji do wspólnej zabawy. Podczas otwarcia, które nastąpi 5 grudnia o 17:00 odwiedzi nas święty Mikołaj z worem pełnym prezentów. Ponadto, w programie przewidziane są zabawy i konkursy dla dzieci, a także dyskoteka na lodzie z DJ-em. Gorąco zapraszamy!

mikolajkinalodowisku plakat

Zobacz także

Zawody Kolarskie Amber Road 2025

21 września nasi pracownicy stanęli na starcie Amatorskich Zawodów Kolarskich Amber Road 2025, biorąc udział w Drużynowej Jeździe na Czas.

Więcej
Mleko A2A2 – czy to rozwiązanie dla osób, które źle tolerują tradycyjne mleko?

Wywiad z panią prof. dr hab. inż. Joanną Kobus-Cisowską z Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Rozmawiała Izabela Paszkowska.

Więcej
Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu na wydarzeniu Leszczyńskiego Banku Żywności

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu wzięła udział w wydarzeniu organizowanym przez Leszczyński Bank Żywności – V edycji Leszczyńskiego Masterchefa pod hasłem „Gotowanie przez NIE marnowanie”.

Więcej