Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu pomaga Julce

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu stara się angażować w życie lokalnej społeczności, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok choroby, z którą zmaga się Julka Mikołajczak.

(tutaj możecie poznać Julkę -> https://www.facebook.com/Juleczka.Mikolajczak).


Dla tej dzielnej wojowniczki, borykającej się z SMA od 11 lat, przekazaliśmy 400 kg nakrętek ? Jak zapewne wiecie, SMA to choroba, która odbiera dzieciom zdolność do samodzielnego poruszania się, jedzenia, oddychania. Dlatego mamy nadzieję, że nasza pomoc wniesie w życie Julki nadzieję i radość.

pomagamy2

Zobacz także

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu na wydarzeniu Leszczyńskiego Banku Żywności

Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu wzięła udział w wydarzeniu organizowanym przez Leszczyński Bank Żywności – V edycji Leszczyńskiego Masterchefa pod hasłem „Gotowanie przez NIE marnowanie”.

Więcej
Nowa era dla Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu – produkty, które łączą tradycję z nowoczesnością


Podczas niezwykłego spotkania we Wrocławiu symbolicznie otworzyliśmy nowy rozdział w historii Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu.

Więcej
NOWOŚĆ Mleko zagęszczone słodzone o smaku kokosowym!

Nowa kultowa tubka – teraz o smaku kokosowym!

Więcej