Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food 2013 Pan Prezes Grzegorz Grzeszkowiak odebrał Złote Medale MTP za Supermleko 1,5% i Kajmak o smaku waniliowym.
Wręczenia dokonał Wicepremier Pan Janusz Piechociński oraz Minister Rolnictwa Pan Stanisław Kalemba. Pan wicepremier o minister rolnictwa wraz z osobami towarzyszącymi odwiedzili nasze stoisko.
Zobacz także
NOWOŚĆ Mleko zagęszczone słodzone o smaku kokosowym!
Więcej
Nowa kultowa tubka – teraz o smaku kokosowym!
Pomoc humanitarna dla Ukrainy
Więcej
Za pośrednictwem Kancelarii Prezydenta RP mogliśmy włączyć się w pomoc humanitarną dla potrzebujących na Ukrainie. Nasze produkty docierają również do wielu rodzin, które znalazły schronienie w Wielkopolsce.
NOWOŚĆ Mleko zagęszczone bez laktozy light!
Więcej
Uważnie słuchamy tego, co macie do powiedzenia na temat naszych produktów.