SM w Gostyniu

plakat1a min11 marca ruszył konkurs organizowany wraz z Poznańską Palarnią Kawy Astra. Konkurs potrwa miesiąc. Uczestnicy mogą w tym czasie przesyłać zgłoszenia w 2 kategoriach:
  • Miłośnikiem-amator, jego zadaniem jest przesłanie zdjęcia, które będzie impresją na temat kawy z mlekiem. Jury ma poczuć jej smak poprzez zdjęcie!
  • Profesjonalista-pasjonat, zadanie dla niego to przygotowanie przepisu na pyszną kawę z dodatkiem mleka i zrobienie zdjęcia swojego kawowego deseru. Uczestnik ma wykazać się swoim kulinarnym i fotograficznym kunsztem!
Na prace konkursowe czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 kwietnia.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni paczkami z produktami zafundowanymi przez naszą Spółdzielnię oraz markę Astra.
Szczegóły zadania konkursowego i regulamin znajdziecie pod tym linkiem: https://www.facebook.com/SMGostyn/app_429079587269074

Czy wiesz, że...?

W 30 roku życia kończy się proces mineralizacji kości, a zgromadzony w nich wapń służy jako rezerwa do końca życia, rozpoczyna się naturalna utrata pierwiastka, najpierw powoli po ok. 1% rocznie, następnie coraz więcej.

Więcej ciekawostek